Niko Boisselet KMS Rinklin GS vac

Nosič nářadí 5500 KL Grizzly premium

Nosič nářadí 5500 KL Grizzly premium Agria
  • Univerzální stroj pro celoroční využití.
  • Patentované antivibrační uložení řídící rukojeti výrazně snižuje vibrace a umožňuje celodenní práci.
  • Řazení rukojeti poskytuje bezpečnou a pohodlnou práci v extrémních situacích.
  • Otáčky vývodové hřídele jsou nezávislé na zařazeném rychlostním stupni stroje a umožňují odstupňované přizpůsobení pracovním podmínkám.
  • Vysoká světlá výška při nízko položeném těžišti snižuje míru nebezpečí v případě překážky a zachovává bezpečnostní rezervy při provozu po vrstevnicích.
  • Kolové brzdové spojky řízení na jednotlivých kolech usnadňují projíždění zatáček, plynule přibrzdí a odpojí vnitřní kolo v zatáčce.
  • Výkonný motor s velkým zdvihovým objemem je díky speciální konstrukci olejového systému mazání provozně bezpečný až do 45° (100%) a poskytuje dostatečný výkon v hustém porostu a v obtížném terénu.
  • Provozní a parkovací brzda umožňuje při nejvyšší bezpečnosti uživatele rychle reagovat na extrémní situace a na maximální kroutící moment nástavbového zařízení.
  • Široká nabídka nástavbových zařízení zvyšuje hospodárnost stroje.

Model Motor Zdvihový objem (cm3) Výkon (kW/k.) Hnací kola Hmotnost (kg)
5500 KL Grizzly premium Robin EH 34 D
4-taktní benzínový motor OHV
338 8,1/11 5.00-10 AS v sériovém provedení 143
5500 KL Grizzly premium Diesel Lombardi Diesel 15LD 315
vzduchem chlazený 4-taktní vznětový motor-Diesel
315 5,0/7 5.00-10 AS v sériovém provedení 156

Pokud máte zájem zaslat poptávku na daný model stroje, klikněte na tlačítko P. Následně budete přesměrováni na poptávkový formulář.

Příslušenství
Bezpečnostní Safety-mulčovač Bezpečnostní Safety-mulčovač
Bezpečnostní mulčovací systém se šířkami záběru 85 cm, 105 cm a 125 cm.
Dvounožové žací lišty Dvounožové žací lišty
Náhon dvounožové žací lišty, pracovní šířky 125 cm a 145 cm, různé nastavitelné kluzáky a přídavná zařízení žací lišty.
Kladívkový mulčovač Kladívkový mulčovač
Dodává se ve dvou konstrukčních řadách, se šířkou pracovního záběru 80 cm a 100 cm. Těžší kladívkový mulčovač s noži "Y" je určen pro nejtěžší podmínky v oblasti údržby zeleně, lehčí kladívkový mulčovač má jemnější "Y" nože a protiběžnou nožovou hřídel.
Kombinovaný zametací stroj Kombinovaný zametací stroj
S možností využití ve funkci volného zametacího stroje nebo ve funkci zametacího stroje se samosběrem, s bočními kartáči. Šířka záběru 100 cm, s bočními kartáči 125 cm, velký sběrný zásobník, na přání vodní zařízení.
Komunální žací lišty Komunální žací lišty
Kmitací nebo planetový náhon žací lišty, pracovní šířky od 105 cm do 145 cm, nastavitelné kluzáky a pružná přítlačná ramena žací lišty.
Obracecí půdní frézy Obracecí půdní frézy
Pracovní šířky 60 cm a 75 cm pro zpracování nežádoucí trávy, kamenů a pro současné zakrytí jemnou zeminou.
Obraceč a shrnovač píce Obraceč a shrnovač píce
Pro sklizeň sena, k odklízení nasečené trávy, k obracení, k načechrávání a k uklízení listí. Šířky záběru 120 cm a 160 cm. Pracovní hloubka se nastavuje na řídící rukojeti.
Odstředivý sypač Odstředivý sypač
Odstředivý sypač se zásobníkem o objemu 75 litrů, k posypu pískem, solí, drtí a minerálním hnojivem. Šířka záběru od 0,8 cm do 6 m.
Ošetřovací automat Ošetřovací automat
Pro odstraňování plevele na makadomových cestách a ostatních plochách. Rotační botičkové nástroje, šířka záběru 50 cm až 100 cm.
Plošný plevelový kartáč Plošný plevelový kartáč
Protiběžné návzájem se přesahující kartáče pro dosažení velkého plošného výkonu na strukturovaných plochách. Šířka záběru 50 cm až 100 cm.
Prstové žací lišty Prstové žací lišty
Kmitací nebo planetový náhon žací lišty, pracovní šířky od 71 cm do 145 cm, střední dělení žací lišty.
Rotační brány Rotační brány
Dodávají se v různých šířkách záběru od 50 cm do 125 cm, pro intenzivní zpracování půdy u nově zakládaných zahrad, k ošetření štěrkových cest a škvárových drah. Je možné kombinovat s návěsným secím strojem.
Shrnovací radlice Shrnovací radlice
Šířka radlice 80 cm až 125 cm, s ovládáním na rukojeti pro otáčení doleva nebo doprava, na přání s plastovou spodní lištou radlice.
Sněhová fréza Sněhová fréza
Šířky záběru 60, 70 a 85 cm, s nastavováním vyhazovacího komínu vyvedeným na rukojeť.
Univerzální žací lišty Univerzální žací lišty
Kmitací nebo planetový náhon žací lišty, pracovní šířky od 71 cm do 145 cm, nastavitelné kluzáky a sklápějící přítlačné segmenty.
Vertikální mulčovač Vertikální mulčovač
Vertikální mulčovač je konstrukčně řešený s vertikálními mulčovacími noži. Ideální zařízení pro rovnoměrné rozmělnění plevele, révových a stromových odřezků o průměru do 50 mm. Šířky záběru 65 cm, 80 cm a 122 cm
Zametací zařízení Zametací zařízení
Šířky záběru 50 cm a 120 cm, dvourychlostní pohon kartáče, směr natočení je možné ovládat na rukojeti, lze použít volitelně hrubé nebo jemné kartáčové válce.

Sjednejte si bezplatné předvedení tohoto stroje!

Stroje a technika pro profesionální nasazení Pásové traktory Niko   ·   Zpracování půdy Boisselet   ·   Údržba vinice KMS Rinklin   ·   Aku vozítka Humeau   ·   Komunální vysavače GS vac © 2007-2021